• 1
  • 1

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد سال 95

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد سال 95

...........................

جهت ثبت نام تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد سال 95 با مشاوران ما به شماره 9099071290 تماس حاصل فرمایید.برقراری تماس با این شماره فقط از طریق تلفن ثابت منزل میسر است و با موبایل قابل شماره گیری نمی باشد.

................................

مرکز مشاوره صدای راهنما با بهره گیری از برترین مشاوران دانشگاه های صنعتی شریف،امیر کبیر،دانشگاه تهران و علامه در کشور خدمات مشاوره ای خود را در خصوص مشاوره و ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته های با آزمون دانشگاه آزاد سال 95 ارائه می دهد .لذا متقاضیان جهت هر گونه مشاوره تخصصی در این خصوص با شماره 9099071290 با مشاوران ما در ارتباط باشید.برقراری ارتباط با شماره فوق فقط از طریق تلفن ثابت منزل امکان پذیر است و به هیچ عنوان قابل شماره گیری با موبایل نمی باشد.

برقراری تماس همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل و روزهای جمعه) امکان پذیر می باشد.

......................................

ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت  رشته های با آزمون سراسری  ۱۳۹۵دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۴روز یکشنبه ۱۸مهر ماه آغاز میشود . این ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز  جمعه ۲۳ مهر ادامه خواهد داشت .
کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می باشند و در مرحله قبلی انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی شرکت نموده یا ننموده اند ، می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب حداکثر بیست رشته محل دانشگاهی اقدام نمایند. امکان ویرایش رشته / محل های انتخابی تا پایان مدت زمان ثبت نام برای داوطلبان فراهم می باشد.

نوشتن دیدگاه


ورود به سایت

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.