• 1
  • 1

ثبت نام و مشاوره رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد سال 1403

ثبت نام و مشاوره رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد سال 1403

 

                                  "سامانه صدای راهنما"

 

 مشاوره دهنده تخصصی رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد سال 1403


جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام و شرایط پذیرش رشته های بدون کنکور مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد و دولتی سال 1403 و اطلاع از واحدهای پذیرنده همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 با تلفن ثابت منزل با شماره  9099071290 (تماس از سراسر کشور)  تماس بگیرید.

برقراری ارتباط با شماره قید شده فقط از طریق تلفن ثابت منزل امکان پذیر است و قابل شماره گیری با موبایل نمی باشد.

جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مقطع کارشناسی ارشد در سراسر کشور به کانال تلگرامی ما به آدرس sedayerahnama@ ملحق شوید.


                                   تماس از 8 صبح تا 12 شب

                                حتی ایام تعطیل و روزهای جمعه

 

با تماس با مشاوران مرکز مشاوره صدای راهنما از موارد زیر میتوانید مطلع شوید:

 

-مشاوره رشته های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی و آزاد سال 1403

 

-پذیرش رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد در سال 1403

 

-زمان و نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد سال 1403

 

-دانشگاه های پذیرنده بدون کنکور کارشناسی ارشد سال 1403

 

-شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد سال 1403

 

-مشاوره انتخاب رشته بدون آزمون و با آزمون کارشناسی ارشد در سال 1403

 

و هر آنچه که لازم است بدانید.....

 

شرایط پذیرش بدون کنکور مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های آزاد سال 1403: دانشگاه های آزاد هر ساله در اواسط خرداد ماه به صورت بدون کنکور اقدام به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می کنند که شرایط پذیرش دانشجو صرفا با شرط معدل و بدون کنکور در تمامی دانشگاه های آزاد در سراسر ایران صورت می پذیرد.لذا داوطلبان می توانند در رشته تحصیلی مرتبط با دوره کارشناسی خود و در صورت نداشتن دروس معادلسازی شده در مقطع کارشناسی و بدون هیچگونه مشروطی در ترم های دوره کارشناسی خود اقدام به انتخاب رشته مورد نظر خود از دفترچه انتخاب رشته که در سایت www.azmoon.orgمنتشر می شود اقدام نمایند.
در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رشته های بدون کنکور و دانشگاه های پذیرنده با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مقطع کارشناسی ارشد در سراسر کشور به کانال تلگرامی ما به آدرس sedayerahnama@ ملحق شوید.

شرایط پذیرش بدون کنکور مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های دولتی سال 1403:دانشگاه های دولتی هر ساله از اواسط اسفند تا اواسط خرداد ماه اقدام به جذب دانشجو به صورت بدون کنکور در مقطع ارشد می کنند که شرایط پذیرش دانشجو صرفا با شرط معدل و بدون کنکور در تمامی دانشگاه های دولتی در سراسر ایران صورت می گیرد.از میان دانشگاه های دولتی دانشگاه های پیام نور هر ساله از هفته اول آبان ماه اقدام به انتشار دفترچه فراگیر پیام نور از طریق سایت www.sanjesh.org می کنند که بعد از ثبت نام و انتخاب رشته در هفته اول دی ماه از تعداد دروسی که در دفترچه فراگیر پیام نور برای رشته مورد نظر مشخص شده به سبک امتحانات پایان ترم از متقاضیان امتحان گرفته می شود و در صورت کسب نمره حد نصاب می توانند به صورت بدون کنکور در رشته مورد نظر خود در دانشگاه پیام نور پذیرفته شوند.

شرایط پذیرش بدون کنکور مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور سال 1403:دانشگاه های پیام نور هر ساله در یک نوبت اقدام به جذب دانشجو به صورت بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد می کنند که زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر سال 1403 از هفته اول آبان ماه 1403 آغاز و به مدت یک هفته ادامه دارد لازم به ذکر است که در طرح فراگیر پیام نور برای هر کدام از رشته های موجود در دفترچه  4 درس به عنوان دروس امتحانی که ارزش هر کدام 2 واحد می باشد مشخص گردیده و داوطلبین می بایست این 4 درس را مطالعه نموده و در هفته اول دی ماه این واحدها رو بگذرانند لذا شرط قبولی در دوره کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور گرفتن حداقل نمره 12 از هر درس و داشتن معدل کل 14 از این 4 درس می باشد نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن ماه 1403 به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.لذا افرادی که در دوره فراگیر پیام نور پذیرفته شوند این تعداد واحد به عنوان دروس گذرانده شده دانشجو لحاظ می گردد.

 در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رشته های بدون کنکور دانشگاه های دولتی سال 1403 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مشاوران ما همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 پاسخگوی سوالات شما عزیزان در مسائل آموزشی می باشند جهت ارتباط با کارشناسان ما می توانید با شماره  9099071290 (تماس از سراسر کشور)   تماس بگیرید.

 

برقراری ارتباط با شماره قید شده فقط از طریق تلفن ثابت منزل امکان پذیر است و قابل شماره گیری با موبایل نمی باشد.

جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مقطع کارشناسی ارشد در سراسر کشور به کانال تلگرامی ما به آدرس sedayerahnama@ ملحق شوید.

***********             ***************            ******************

با توجه به شلوغ بودن خطوط در صورتی که در هنگام برقراری تماس با پیغام خطا  یا عدم دسترسی به سامانه مواجه شدید صبور باشید و چندین بار تماس بگیرید تا ارتباط شما با سامانه برقرار گردد.

 

ورود به سایت

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.