• 1
  • 1

آغاز مرحله واریز وجه ثبت نام مدارس تیزهوشان در سراسر کشور سال 96

آغاز مرحله واریز وجه ثبت نام مدارس تیزهوشان در سراسر کشور سال 96

............................................                           

جهت تکمیل مراحل ثبت نام و واریز وچه به حساب مدارس تیزهوشان برای پایه های ششم به هفتم و  نهم به دهم در اسرع وقت با تلفن ثابت منزل و بدون گرفتن کد با شماره 9099071290 و 9099071337 تماس بگیرید.دانش آموزان و اولیاء محترم توجه داشته باشند که برقراری ارتباط با شماره های اعلام شده فقط با تلفن ثابت منزل امکان پذیر است و قابل شماره گیری با موبایل نمی باشد.

                                            برقراری تماس از 8 صبح تا 2 شب

                                             حتی ایام تعطیل و روزهای جمعه

 

به اطلّاع تمامی ثبت نام شدگان آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان سال تحصیلی 97-1396 می‌رساند، ‌برابر اعلام قبلی و برنامه ریزی صورت گرفته، امکان پرداخت الکترونیکی وجه ثبت نام از روز چهارشنبه مورخ 1396/01/16 تا ساعت 24 روز پنج شنبه 1396/01/31 فعال می باشد. داوطلبان پس از ورود به سامانه ثبت نام و با انتخاب کلید پرداخت، می توانند نسبت به واریز وجه و نهایی سازی ثبت نام خود، اقدام نمایند. لازم است داوطلبان گرامی به نکات زیر توجه نمایند:
در بازه زمانی اعلام شده، سامانه فقط جهت واریز وجه فعال می باشد و ویرایش اطلّاعات ثبت شده از جمله تغییر اولویت و... امکان پذیر نمی‌باشد.
عدم مراجعه به سامانه در بازه زمانی اعلامی جهت واریز وجه، به منزله انصراف از ثبت نام بوده و کارت ورود به جلسه برای این دسته از داوطلبان، صادر نخواهد شد.

جهت تکمیل مراحل ثبت نام و واریز وجه به حساب مدارس تیزهوشان به همراه مشاوره تخصصی مدارس تیزهوشان و معرفی منابع کامل جهت آماده سازی در این مدارس با مشاوران ما به شماره های 9099071290 و 9099071337 با تلفن ثابت منزل تماس بگیرید.برقراری تماس همه روزه از ساعت 8 صبح تا 2 شب (حتی ایام تعطیل و روزهای جمعه) امکان پذیر است.

جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در سراسر کشور به کانال تلگرامی ما به آدرس sedayerahnama@ ملحق شوید.

نوشتن دیدگاه


ورود به سایت

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.