• 1
  • 1

مرکز مشاوره روانشناسی،خانواده،ازدواج،قبل ازدواج،طلاق،کودک و نوجوان،جنسی و مسائل زناشویی

مرکز مشاوره روانشناسی،خانواده،ازدواج،قبل ازدواج،طلاق،کودک و نوجوان،جنسی و مسائل زناشویی

........................................

                                       سامانه صدای راهنما

سامانه تلفنی مشاوره در مسائل روانشناسی،خانواده،ازدواج،قبل از ازدواج،طلاق،کودک و نوجوان،مسائل زناشویی

                            برقراری تماس از ساعت 8 صبح تا ساعت 24

                                             حتی ایام تعطیل

جهت مشاوره تخصصی در موارد ذکر شده زیر می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 با تلفن ثابت منزل با شماره 9099071290 (برقراری تماس از سراسر کشور و بدون گرفتن کد امکان پذیر است) با مشاوران ما در ارتباط باشید.

-مشاوره روانشناسی

-مشاوره ازدواج

-مشاوره قبل از ازدواج

-مشاوره طلاق

-مشاوره زناشویی

-مشاوره جنسی

-مشاوره کودک

-مشاوره نوجوان

-مشاوره آنلاین ازدواج

-مشاوره آنلاین طلاق

-مشاوره فردی

-مشاوره رفع استرس و اضطراب

-مشاوره رفع اعتیاد

-نوروفیدبک

-مشاوره رفع اختلافات زناشویی

-مشاوره رفع افسردگی

-مشاوره خیانت همسر

-مشاوره زوج درمانی

-مشاوره کنترل خشم

-مشاوره زوجین

-مشاوره زنان

-مشاوره خانوادگی

و .....

مشاوران ما  همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24  پاسخگوی سوالات شما عزیزان در سراسر کشور می باشند لذا در هر کجای ایران که هستید می توانید فقط با یک تماس از تلفن ثابت منزل با مشاوران ما به شماره 9099071290 (برقراری ارتباط فقط از تلفن ثابت سراسر کشور و بدون گرفتن کد امکان پذیر است) در ارتباط باشید.

برقراری ارتباط با شماره قید شده فقط از طریق تلفن ثابت منزل امکان پذیر است و قابل شماره گیری با موبایل نمی باشد.لذا برای شماره گیری از سراسر کشور با این شماره به هیچ عنوان نیاز به گرفتن کد خاصی نیست و دقیقا همان شماره را با تلفن ثابت منزل شماره گیری فرمایید.

در صورت اشغال بودن خطوط به علت شلوغی و یا شنیدن پیغام خطا در هنگام تماس کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

..................................

مشاوره قبل از ازدواج:

کی از معضلات قرن حاضر پدیده طلاق است . همانطور که امارها نشان میدهد میزان طلاق در تمام جوامع رو به به افزایش است و این معضل گریبان بسیاری از جوانان را گرفته یا خواهد گرفت . اما برای پیش گیری از ان انگونه که بایسته است اقدام لازم توسط زوجین یا خانواده ها انجام نمیگیرد و غالبا بعد از بروز مشکل خانواده ها به فکر چاره بر میایند که گاه نوش داروی پس از مرگ سهراب است ..حال این مقاله را با دقت تمام مطالعه کنید .. 

بدون تردید ازدواج یكی از باارزش‌ترین و مقدس‌ترین وقایع و فعالیت‌ها در زندگی اكثر بزرگسالان است كه نه تنها مورد پذیرش و تایید اقوام و ملل مختلف در دنیا است بلكه از جانب تمامی ادیان الهی نیز مورد تاكید واقع شده‌است، چنانچه در دین مقدس اسلام ازدواج به عنوان یكی از اركان دین و حافظ نیمی از دین معرفی شده است.در فرهنگ ما نیز ازدواج سنتی خوشایند است كه نه تنها خانواده‌ها، بلكه بیشتر جوانان هم، چه پسر و چه دختر آن را دوست دارند و انتظار دارند كه در سن و موقعیت مناسب ازدواج كنند تا با تشكیل خانواده از دروازه ورود به دنیای بزرگسالی و استقلال بگذرند. در عین حال رسیدن به استقلال با خود مسئولیت‌هایی هم به همراه می‌آورد. با تشكیل خانواده جدید، جوان دیگر خود را تنها فردی از خانواده اولیه‌اش نمی‌داند، بلكه می‌بیند خود تشكیل‌دهنده و بوجودآورنده سلول جدیدی از جامعه، یعنی یك خانوار تازه است. 
این آگاهی در خود، هم احساس خوشحالی و افتخار دارد و هم اضطرابی كه با قبول هرگونه شرایط تازه همراه است: اینكه آیا می‌تواند با شخص دیگری كه به هرحال فرهنگ خانواده‌اش با فرهنگ او تفاوت دارد و با طرز فكر و باورهای دیگری بزرگ شده‌است عملاً به تفاهم و توافق برسد؟ آیا همین كه یكدیگر را دوست داشته‌باشند كافی است؟ و در صورت بروز اختلاف چطور باید با آن روبرو شوند؟ و دهها سوال دیگر كه جوان به دلیل عدم تجربه پاسخ كاملی برای آن ندارد و همین باعث بروز نگرانی و اضطراب برای او می‌شود. در ازدواج و مشاوره قبل از ازدواج عوامل متعددی باید مورد شناسایی قرار گیرد که برخی از این عوامل عبارتند از: میزان جاذبه فیزیکی -همانندی فرهنگی - هماهنگی در منش و شخصیت -همانندی در هوش و تحصیلات و ...هر اندازه این همانندی و هماهنگی بیشتر باشد سلامت ان ازدواج بیشتر خواهد بود زیرا جور بودن شرط اساسی در ازدواج و حتی در روابط دوستانه است که شاعر گفته: کند هم جنس با هم جنس پرواز کبوتر با کبوتر باز با باز .در مشاوره ازدواج و مشاوره قبل از ازدواج با تستهای دقیق و استاندارد عوامل فوق باید مورد سنجش و بررسی قرار گیرد تا اگر مشکلی هست بررسی و ریشه یابی و حل شود .

جهت مشاوره تخصصی در این زمینه همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24(حتی ایام تعطیل و روزهای جمعه) با تلفن ثابت منزل با شماره 9099071290(برقراری تماس از سراسر کشور و بدون گرفتن کد امکان پذیر است) با مشاوان ما در ارتباط باشید.

...................................................

مشاوره طلاق:

کی از معضلاتی است که حجم بسیار زیادی از پرونده های مطرح شده در محاکم قضایی را به خود اختصاص داده است. این در حالی­است که بسیاری از مشکلات ایجاد شده بین زوجین با انجام مشاوره با متخصصین فن قابل حل می باشد. پیچیدگی های زندگی نوین موجب شده سطح سلامت روان در جامعه امروز کاهش یافته و نیاز به مشاوره برای ارتقای سلامت روان امروز امری اجتناب ناپذیر است. اجباری‌شدن مراجعه به مراکز مشاوره در طلاق توافقی پیش از ارایه حکم در دادگاه‌های خانواده، ازجمله مواردی است که در قانون حمایت خانواده مورد تصریح قرار گرفته و چند صباحی است که در بیشتر دادگاه‌های خانواده در سطح کشور اجرا می‌شود. پس از تأکید رهبر معظم انقلاب بر ضرورت مداخله در طلاق‌های توافقی به منظور کاهش این نوع از طلاق‌ها درکشور، قوه قضاییه به منظور کاهش طلاق جدیت در مراکز مشاوره را شرط لازم دانسته و با اهتمام بیشتری مورد توجه قرار داده است.

روند افزایش طلاق در کشور ما طی سال‌های اخیر سیر صعودی داشته و هر ساله آمار نگران‌کننده‌ای از میزان طلاق در کشور منتشر می‌شود. به همین دلیل، در سال‌های اخیر طرح‌های مختلفی از سوی مسئولان دستگاه‌های مرتبط برای مهار روند فزآینده طلاق ارایه شده است که بسیاری از این طرح‌ها به ارایه خدمات مشاوره و روانشناختی قبل و بعد از ازدواج اشاره دارند.

جهت مشاوره تخصصی در این زمینه همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24(حتی ایام تعطیل و روزهای جمعه) با تلفن ثابت منزل با شماره 9099071290(برقراری تماس از سراسر کشور و بدون گرفتن کد امکان پذیر است) با مشاوان ما در ارتباط باشید.

...................................................

مشاوره خانواده:

کانون هر زندگی خانواده است. برای داشتن خانواده ای خوب و با تفاهم نیازمند داشتن یک مشاوره خانواده خوب هستیم .

اگر بخواهیم در کنار خانواده زندگی با آرامش را تجربه کنیم باید همیشه از یک متخصص و مشاوره خانواده خوب بهره مند شویم.نداشتن یک مشاوره خوب خانواده برای هدایت و راهنمایی اعضا خانواده در مواقع بحران و مشکلات منجر به تشدید مشاجرات فی مابین و تنش های فراوان گشته که اگر به خوبی و مشورت یا مشاوره خانواده کنترل و هدایت نشود متاسفانه عواقب بدی خواهد داشت.
عوامل مورد بحث مشاوره خانواده :
1-معمولادر خانواده هایی که انسجام و محبت بین آنها کم است مشکلات و تنش های بیشتری بوجود می اید . 
2-عدم بررسی مسائل و مشکلات و سرپوش گذاشتن روی آنها که پس از مدتی مانندآتش زیر خاک فوران کرده و کنترل آن بسیار مشکل است.
3- نداشتن یک مشاوره خانواده خوب که در صورت لزوم و مواقع حساس با مراجعه به او و گرفتن راهکار و راهنمایی لازم بتوان مسئله را بخوبی کنترل کرده و مانع گسترش و ادامه مشکل شویم.توصیه ما به خانواده ها این است که هر خانواده با یکی از مراکز مشاوره مورد اعتماد خود هماهنگ شده و حداقل هر ماه یکبار برای مشورت جریانات اتفاق افتاده  پیش مشاوره خانواده چه به صورت حضوری یا تلفنی در تماس بوده تا مشکلات در همان ماه حل و فصل شده و به ماه بعد نکشد. 
4- نبودن اعتماد دوطرفه و شک و بدبینی نسبت به یکدیگر که اصلی ترین مخرب کانون خانواده همان شکاکی و بی اعتمادی است.
5-نداشتن حس غمخواری و گذشت طرفین،وقتی در خانواده هرکس ساز خود را بزند و به فکر مجموعه خانواده نباشد مسلما ساختار یک چنین خانواده ای دوام نخواهد داشت.

علت مراجعه به مشاوره خانواده:
مراجعه به یک مشاوره مجرب خانواده به شما راههای همزیستی بهتر درون خانواده و توصیه هایی در زمینه تحکیم روابط خانواده میدهد.دراینجابه چند توصیه مفید یک مشاوره خانواده اشاره می کنیم:
1-پدر خانواده به عنوان رهبر کانونه که الگوی آینده فرزندان خود است می بایت مدیریت یکپارچه خانواده را به عهده گرفته و از تفاوت گذاشتن بین افراد خانواده جدا پرهیز کرده و همواره با مهربانی و تشویق فرزندان خود، حس امنیت و نزدیکی آنها را به خود ایجاد کرده که همین موضوع باعث می شود که فرزندان در کانون خانواده آرامش داشته و کمتر نیازمند رابطه های اجتماعی ناهمگون گردند. 
2- مادر خانواده نقش مهمی در تربیت و راهنمایی فرزندان خود دارد بنابراین می بایست همواره از یک مشاوره خانواده سوالات مبهمی که خود پاسخ آنرا نمیداند پرسیده و در خانه عمل نماید.مادر باید به گونه ای رفتار کند که اعضا خانواده بتوانند به او اعتماد کرده و تمامی حرفها و مسائل حاشیه ای خود را صادقانه با او در میان بگذارند.تا خدای ناکرده نیازی به برقراری ارتباط نامناسب با افراد غریبه در خارج از خانه نداشته باشند و برای تمامی سوالات خود جواب قانع کننده و منطقی شنیده تا نیازی به طرح سوالات خود با غریبه ها نشود. 
3-رفتار و روابط بین پدر و مادر باید صادقانه ، با محبت و مثبت باشد و هرگز مشاجره و مسائل فی مابین را در حضور فرزندان انجام ندهند تا فرزندان به راحتی و آرامش خاطر ساعات بیش تری را در بین اعضا خانواده بگذرانند . این موضوع باعث می شود که کلیه مسائل اعضا خانواده در درون خانواده بررسی و حل شود و فرزندان هرگز نیازی نبینند که مسائل خود را با افراد خارج از خانه در میان گذارند که ممکن است با راهنمایی های غلط و مغرضانه مواجه گشته و خدای ناکرده از مسیر درست منحرف گردند. 
در تمامی مسائل ذکر شده در بالا و به طو کل در تمامی مسائل خانواده نیاز به کمک گرفتن از یک مشاوره خوب خانواده احساس می شود تا به صورت مداوم با او در ارتباط باشند و مسائا را قبل  از آنکه بحرانی شوند حل نمایند و به این ترتیب همیشه خانواده در آرامش خواهد بود.

جهت مشاوره تخصصی در این زمینه همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24(حتی ایام تعطیل و روزهای جمعه) با تلفن ثابت منزل با شماره 9099071290(برقراری تماس از سراسر کشور و بدون گرفتن کد امکان پذیر است) با مشاوان ما در ارتباط باشید.

.....................................................

مشاوره زناشویی:

اگر شما به تازگی ازدواج کرده اید و در مورد رابطه جنسی اطلاعات کافی ندارید و یا احساس می کنید نقصی در کارتان وجود دارد، لازم است توسط یک متخصص، مشاور جنسی داشته باشید. مطمئنا شما برای بالا رفتن کیفیت رابطه تان لازم است، حیا را کنار بگذارید و برای مشاوره به کلینیک جنسی بروید.
همه افراد می دانند، رضایت جنسی و روابط عاطفی که در رابطه جنسی تبادل می شود، حیات زندگی را تامین و تضمین می کند. پس بهتر است اگر نشانه های زیر را دارید، حتما از یک متخصص کمک بگیرید. یادتان باشد شما در این مسئله تنها نیستید، شاید باورهای اشتباه درباره لذت جنسی عملکرد شما را در این رابطه تحت تاثیر قرار داده است.

– اگر نابارور هستید:
اگز نابارور هستید به مشاور جنسی مراجعه کنید. گاهی اوقات افراد ازدواج می کنند تا مشکلات شان حل شود، بررسی های اولیه در بخش مشاوره پیش از ازدواج، کمک می کند تا افراد با آمادگی و دانش کافی به زندگی مشترک وارد شوند.
بسیاری از زوجین بعد از گذشت سالها از زندگی مشترک شان هنوز نمی دانند رابطه جنسی را چگونه باید انجام دهند و به قولی از مشاوره های در و همسایه کمک می گیرند. ممکن است شما حتی ندانید که دلیل ناباروی تان همین است. ازدواج نافرجام یا به وصال نرسیده و عدم آگاهی درباره رابطه جنسی درست یکی از دلایل ناباروری است. معمولا در این شرایط به دلیل ترس زن و شوهر قادر به برقراری ارتباط جنسی نیستند و یا نمی دانند که به اشتباه رابطه برقرار می کنند.

– به یاد رابطه گذشته تان می افتید:
قبلا ازدواج کرده اید و ممکن است از همسرتان جدا شده باشید. هر چقدر سعی می کنید در رابطه تان تمام کمال ذهن تان مال شوهرتان باشید، نمی توانید. جسم تان کنار زندگی جدید تان است و از لحاظ روانی به زندگی قبلی تان وابسته اید. تا اسباب یک طلاق عاطفی را فراهم نکرده اید، بهتر است به مشاور مراجعه کنید.

– داشتن ابهام درباره هویت جنسی:
اگر شما خودارضایی دارید و احساس های متناقصی در مورد جنسیت و هویت جنسی تان دارید،لازم است این حس ها را بشناسید و به یک مشاوره جنسی مراجعه کنید.

– بعد از رابطه جنسی افسرده می شوید:
در صورتی که بعد از رابطه جنسی افسرده می شوید حتما به مشاور جنسی مراجعه کنید. در واقع برخی از زنان و مردان بعد از برقراری رابطه جنسی دچار افسردگی شده و احساس بسیار بدی را تجربه می کنند. ممکن است خانمی یا آقایی مبتلا به  اختلال میل جنسی است و به صورت مداوم تجربه هایی از قبیل تمایل نداشتن به شروع فعالیت جنسی، عدم تحریک و برانگیختگی با دیدن، شنیدن، لمس کردن را دارد، اگر این حالات را تجربه می کنید، بهتر است حتما به مشاوره مراجعه کنید.

– به بیماریهای مقاربتی مبتلا هستید:
بسیاری از افراد در معرض خطرات ناشی از این بیماری های مقاربتی قرار دارند. سوزاک یک بیماری عفونی و منتقله از طریق تماس جنسی، سیفلیس در اثر ارتباط دهانی است. کلامیدیا هم یکی از متداول ترین عفونت های باکتریایی مقاربتی می باشد. زگیل و تبخال ناحیه تناسلی هم همینطور، این عفونت ها برای زنان مسایل و مشکلات بیشتری به وجود می آورند اما مردان هم در اثر عفونت های تناسلی ممکن است دچار ناباروری، درد طولانی مدت و بیماری های خطرناک (ایدز، هپاتیت و…) شوند. در صورتی که به این بیماریها مبتلا هستید یا احساس می کنید همسرتان به شما خیانت کرده است، حتما به یک مشاور مراجعه کنید.

– قبل از ازدواج بهترین زمان برای مراجعه به مشاور جنسی:
گاهی اوقات افراد ازدواج می کنند تا مشکلات شان حل شود، بررسی های اولیه در بخش مشاوره پیش از ازدواج، کمک می کند تا افراد با آمادگی و دانش کافی به زندگی مشترک وارد شوند. این کار کمک می کند تا اگر فردی هم دچار مشکلات جنسی است، قبل از ازدواج اختلالش برطرف شود. پس اگر با فرد مورد نظر به تفاهم رسیده اید و تصمیم دارید ازدواج کنید،سری به کلینیک جنسی بزنید.

– با مشاوره جنسی از طلاق دور می شوید:
و در آخر اینکه  آمارها نشان می دهد مشکلات جنسی دلیل بیشتر طلاق ها است. در واقع در بین زوج ها ۶۳ درصد نارضایتی و سردی زوج ها به دلیل مباحث جنسی و نارضایتی آنها از این مقوله است. این نتایج نشان می دهد بسیاری از این نارضایتی های جنسی به علت حل و فصل نشدن علمی این مشکل، در نهایت به طلاق ختم می شود. پس اگر زندگی و همسرتان را دوست دارید و با مشکلاتی در این زمینه مواجه هستید، تا دیر نشده به مشاور مراجعه کنید. یادتان باشد تحت این شرایط مهم ترین و ضروری ترین نکته این است که دو نفر یکدیگر را محکوم نکنند و مورد قضاوت قرار ندهند.

جهت مشاوره تخصصی در این زمینه همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24(حتی ایام تعطیل و روزهای جمعه) با تلفن ثابت منزل با شماره 9099071290(برقراری تماس از سراسر کشور و بدون گرفتن کد امکان پذیر است) با مشاوان ما در ارتباط باشید.

نوشتن دیدگاه


ورود به سایت

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.