• 1
  • 1

مشاوره و ثبت نام و انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه های دولتی و آزاد سال 97

مشاوره و ثبت نام و انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه های دولتی و آزاد سال 97

...............................

                                     "سامانه صدای راهنما"

 " مشاوره دهنده تخصصی دکتری با آزمون و بدون آزمون دانشگاه های دولتی و آزاد سال 97"


جهت مشاوره تخصصی دکتری با آزمون و بدون آزمون دانشگاه های دولتی و آزاد سال 97 به همراه انتخاب رشته دکتری تخصصی و اطلاع از زمان و شرایط ثبت نام دکتریی تخصصی بدون آزمون سال 97 و اطلاع از شهریه های دانشگاه ها در مقطع دکتری و موضوعات مورد بحث در جلسه مصاحبه دکتری همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24(حتی روزهای جمعه و ایام تعطیل) با تلفن ثابت منزل با مشاوران ما با شماره  9099071337( تماس از سراسر کشور) تماس بگیرید.

 

توجه مهم :استان هایی که دسترسی به خطوط 909 برای آنها بسته است و امکان برقراری ارتباط با شماره 9099071337(تماس از سراسر کشور) را ندارند می توانند با شماره های :70705068-021 و 70703042-021  با تلفن ثابت منزل  با مشاوران ما در ارتباط باشند .

توجه مهم:اولویت برقراری تماس با شماره  9099071337(تماس از سراسر کشور) می باشد.تماس هایی که با خطوط 9099071337 (تماس از سراسر کشور) برقرار گردند بدون هیچ وقفه ای به مشاوران مرکز وصل می گردند ولی سایر خطوط تنها در صورت آزاد بودن خط ها امکان برقراری با مشاوران مرکز دارند.

توجه مهم:افرادی که تمایل به مشاوره حضوری دارند می توانندجهت تعیین زمان و رزرو وقت مشاوره در تلگرام به شماره 09915698869 پیام بدهند تا در اولین فرصت از بخش روابط عمومی هماهنگی لازم به عمل آید.


                           تماس از 8 صبح تا 12 شب

                        حتی ایام تعطیل و روزهای تعطیل

 

زمان اعلام نتایج اولیه دکتری تخصصی دانشگاه های دولتی و آزاد سال 97:

نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۷ از ساعت ۱۷ روز دوشنبه ،۲۷ فروردین ‌ماه در سایت سنجش به نشانی www.sangesh.orgمنتشر گردید .لذا متقاضیان می توانند جهت اطلاع از نتیجه قبولی خود به سایت مذکور مراجعه کرده و در صورتی که مجاز به انتخاب رشته شده باشند می توانند نسبت به انتخاب رشته خود از مجموعه رشته های موجود د دفترچه انتخاب رشته اقدام لازم به عمل آورند با توجه به نیمه متمرکز بودن دکتری بعد از انتخاب رشته  و ارسال آن از طریق سایت سازمان سنجش در بازه زمانی دیگری نتایج دعوت به مصاحبه از طریق سازمان سنجش اعلام شده و افرادی که در دور دوم دعوت به مصاحبه شوند می بایست در تاریخ های قید شده به واحد های مذکور جهت مصاحبه تخصصی مراجعه نمایند.

مدارک لازم جهت ارائه داوطلبان در جلسه مصاحبه تخصصی دانشگاه های دولتی و آزاد سال 97:

1-ارائه اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی داوطلبین

2-ارائه اصل و کپی مدرک دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد داوطلب

3-ارائه اصل و کپی ریز نمرات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد داوطلب

4-ارائه مقالات علمی معتبر در صورت وجود

5-ارائه یک نسخه گالینگور شده پایان نامه کارشناسی ارشد

6-داشتن سوابق کاری مرتبط با رشته تحصیلی داوطلب در صورت وجود

7-ارائه مدرک زبان در صورت وجود

چه سوالاتی عمذتا در جلسه مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه های دولتی و آزاد از داوطلبان پرسیده می شود؟ عمده سوالاتی که در مصاحبه عنوان می گردد شامل مسائل آموزشی و پژوهشی می باشد واز 100 نمره مصاحبه 50 نمره آن مربوط به مسائل آموزشی و 50 نمره دیگر مسائل پژوهشی می باشد. عمدتا در مصاحبه آموزشی از دروس کارشناسی ارشد داوطلب سوال پرسیده می شود و با توجه به سوابق آموزشی ارائه شده توسط داوطلب نمره آموزشی داوطلب مشخص می گردد ودر مصاحبه پژوهشی داوطلب از پایان نامه داوطلب تعدادی سوال طرح و از داوطلب پرسیده می گردد ارائه مقالات علمی معتبر بخش عمده ای از مصاحبه پژوهشی را تشکیل می دهد.همچنین داوطلبان می بایست در جلسه مصاحبه دکتری یک نسخه صحافی شده از پایان نامه ارشد خود را به همراه داشته باشند در مجموع بعد از مصاحبه آموزشی و پژوهشی نمره کل مصاحبه داوطلب مشخص می گردد.

شرایط دکتری تخصصی بدون آزمون دانشگاه های آزاد سال 97:بر اساس بخشنامه شماره 19171/70 مورخ 94/03/26 دانشگاه آزاد اسلامی شرایط پذیرش بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد سال 97 به صورت زیر تعیین می گردد:
1-کلیه درخواست کنندگان می بایست دارای معدل 17 برای رشته های دامپزشکی،معدل 18.5 برای رشته های علوم انسانی و معدل 17.5 برای سایر رشته ها را در مقطع کارشناسی ارشد دارا باشند.

2-دارا بودن حداقل نمره پایان نامه 18.5 برای تمامی رشته ها

3-همنام و متجانس بودن رشته فارغ التحصیلی دکتری و کارشناسی ارشد

4-متقاضیان می باید دوره کارشناسی ارشد خود را حداکثر تا 6 نیمسال به پایان رسانیده باشند.دوره تابستان و مرخصی بدون احتساب جزء نیمسال های دانشجو محسوب نمی گردد.

5-دانشجویان نباید دارای دروس معادلسازی شده در دوره کارشناسی ارشد باشند.

نحوه ثبت نام دکتری تخصصی بدون آزمون دانشگاه آزاد سال 97:داوطلبان در صورت داشتن شرایط بالا می بایست نسبت به پرداخت مبلغ 460000 ریال از طریق سایت azmoon.org اقدام و نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سایت saorg.ir اقدام نمایند.مرحله بعد تکمیل اطلاعات و دریافت کد پیگیری می باشد  و در انتها با اداره کل بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی بعد از 15 روز از تاریخ اخذ کد مربوطه تماس حاصل فرامایند.جهت ثبت نام بدون کنکور دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی سال 97 با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید.

توجه مهم:افرادی که تمایل به مشاوره حضوری دارند می توانندجهت تعیین زمان و رزرو وقت مشاوره در تلگرام به شماره 09915698869 پیام بدهند تا در اولین فرصت از بخش روابط عمومی هماهنگی لازم به عمل آید.

جهت مشاوره تخصصی در موارد زیر می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 12 شب(حتی روزهای جمعه و ایام تعطیل) با شماره 9099071337( تماس از سراسر کشور) تماس بگیرید. 

 

با تماس با مشاوران این مرکز می توانید از موارد زیر مطلع و مشاوره تخصصی دریافت نمایید:

-زمان و شرایط ثبت نام دکتری تخصصی با آزمون و بدون آزمون دانشگاه های دولتی و آزاد سال 97

-مشاوره تخصصی رشته های با آزمون و بدون آزمون دکتری تخصصی سال 97

-مشاوره انتخاب رشته دکتری تخصصی با آزمون و بدون آزمون سال 97

-مشاوره تخصصی در خصوص موضوعات و موارد مطرح شده در جلسه مصاحبه دکتری تخصصی سال 97

-شرایط و ضوابط پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه های دولتی و آزاد سال 97

و هر موضوع دیگری که در زمینه دکتری وجود دارد....

جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به دکتری با آزمون و بدون آزمون دانشگاه های دولتی و آزاد سال 97 به کانال تلگرام مابه آدرس sedayerahnama@ ملحق گردید.

با توجه به شلوغ بودن خطوط در صورتی که در هنگام برقراری تماس با پیغام خطا  یا عدم دسترسی به سامانه مواجه شدید صبور باشید و چندین بار تماس بگیرید تا ارتباط شما با سامانه برقرار گردد.

توجه مهم:افرادی که تمایل به مشاوره حضوری دارند می توانندجهت تعیین زمان و رزرو وقت مشاوره در تلگرام به شماره 09915698869 پیام بدهند تا در اولین فرصت از بخش روابط عمومی هماهنگی لازم به عمل آید.

نوشتن دیدگاه


ورود به سایت

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.