• 1
  • 1

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 97

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 97

....................

                                          سامانه صدای راهنما

                         برقراری تماس از ساعت 8 صبح تا ساعت1 شب

                                      حتی ایام تعطیل و روزهای جمعه

جهت اطلاع از نتیجه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 97 با مشاوران ما از ساعت 8 صبح تا ساعت 1 شب با تلفن ثابت منزل با شماره  9099071337(تماس از سراسر کشور)تماس حاصل فرمایید.برقراری تماس با شماره های قید شده فقط با تلفن ثابت منزل امکان پذیر است و قابل شماره گیری با موبایل نمی باشد.

شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 97: ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش دارای یکسری شرایط عمومی و اختصاصی می باشد. از جمله شرایط عمومی آن می توان به شرایط سنی داوطلبان اشاره کرد به طوریکه شرایط سنی برای مقاطع کاردانی ،کارشناسی و کارشناسی ارشد متفاوت می باشد. شرایط اختصاصی نیز متناسب با رشته تعیین می گردد و شامل مصاحبه‌ و معاینات پزشکی می باشد و در نهایت نیز گزینش انجام خواهد گرفت. ضمنا پذیرش به صورت بومی پذیری انجام می شود یعنی به تناسب شرایط هر استان دامنه‌ پذیرش صورت خواهد گرفت و در دامنه پذیرش چند شهرستان و منطقه وجود دارد و فرد باید شغلی را انتخاب کند که در همان دامنه پذیرش باشد. متقاضیان بایستی یک محل خدمت را در یک شهرستان و منطقه انتخاب نمایند. در رابطه با میزان تاثیر سهمیه در این آزمون نیز باید بگوییم که برای اقشار مختلف متفاوت می باشد که با تماس با مشاوران مرکز مشاوره صدای راهنما در جریان جزئیات مربوطه قرار خواهید گرفت.

  ” ضمنا ۴۰ درصد جذب نیرو در مقاطع ابتدایی و ۶۰ درصد جذب نیرو در سایر رشته های نظری، پایه و فنی انجام خواهد شد. “

رشته های مورد پذیرش و منابع سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97:

رشته های مورد پذیرش آموزش و پرورش در سال 97 شامل پاره ای از رشته های علوم انسانی ، علوم پایه و فنی مهندسی و هنر می باشد که برای اطلاع از لیست رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش با مشاوران مرکز مشاوره صدای راهنما تماس حاصل فرمایید.

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 عبارتنداز :

به هر یک از داوطلبان، یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.
کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهارگزینه ای با ضریب یک (۱ )طراحی خواهد شد. ضمنا یک سوم نمره منفی به ازای هر سوال غلط در نظر گرفته خواهد شد.

جهت اطلاع از لیست دروس عمومی و منابع مورد نیاز جهت ازمون استخدامی اموزش و پرورش با مشاوران ما از ساعت 8 صبح تا ساعت 1 شب تماس حاصل فرمایید.

آزمون تخصصی:

-کلیه دروس عمومی و تخصصی باضریب یک محاسبه و اعمال خواهندشد.

-آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.

– اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالهای معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سوالهای آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

تذکر مهم: سوال های حیطه های تخصصی آزمون براساس دانش و مهارت های تخصصی متناسب با خوشه های شغلی یا مشاغل مورد نظر خواهد بود.


توجه مهم: جهت دریافت نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سالهای قبل با مشاوران ما با تلفن ثابت منزل با شماره 9099071337(تماس از سراسر کشور) تماس حاصل فرمایید.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97:

زمان ثبت نام آزمون استخدامی اموزش و پرورش از روز یکشنبه 24 اردیبهشت ماه آغاز گردیده است .و به مدت محدود ادامه خواهد داشت لذا این ازمون در 15 تیر ماه سال 97 در سراسر ایران برگزار می گردد و زمان اعلام نتایج نهایی این ازمون شهریور ماه سال 97 خواهد بود.

جهت ثبت نام در آزمون استخدامی سال 97 می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 1 شب با تلفن ثابت منزل شماره  9099071337( تماس از سراسر کشور) تماس بگیرید. 

با توجه به شلوغ بودن خطوط در صورتی که در هنگام برقراری تماس با پیغام خطا  یا عدم دسترسی به سامانه مواجه شدید صبور باشید و چندین بار تماس بگیرید تا ارتباط شما با سامانه برقرار گردد.

ورود به سایت

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.