• 1
  • 1

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی سال 99

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی سال 99

...............

جهت اطلاع از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی سال 99 همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 با تلفن ثابت منزل با شماره  9099071290  ( تماس از سراسر کشور و بدون گرفتن کد) با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

دانشگاه های علمی کاربردی هر ساله از اواسط مرداد ماه اقدام به جذب دانشجو به صورت بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی می کنند که ثبت نام داوطلبان منحصرا از سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد و داوطلبان می بایست نسبت به ثبت نام اینترنتی خود از طریق این سایت اقدام لازم انجام دهند.

همزمان با ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت سنجش امکان انتخاب رشته برای داوطلبان مهیا گردیده تا بعد از انتخاب یکی از 4 گروه صنعت،کشاورزی،مدیریت و خدمات و فرهنگ و هنر نسبت به انتخاب 30 اولویت از یکی از این گروهها از دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی اقدام کنند .

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی سال 99 از طریق سایت سنجش قابل دریافت و مشاهده می باشد و بعد از انتخاب رشته داوطلبان کد پیگیری و شماره پرونده و شماره داوطلبی خود را یادداشت می نمایند که در هفته آخر شهریور با ورود به سایت سازمان سنجش از نتیجه ثبت نام و انتخاب رشته خود اطلاع حاصل فرمایند با توجه به اینکه تنها پارامتر موثر در پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی معدل کل دیپلم داوطلب می باشد لذا داوطلبان در هنگام ورود معدل خود در سایت سنجش نسبت به این موضوع دقت بیشتری نمایند و معدل خود را به درستی در این سایت ثبت کنند.

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی سال 99 از هفته آخر شهریور ماه آغاز گردیده و داوطلبانی که در دانشگاه علمی کاربردی پذیرفته شوند می توانند از اول مهر نسبت به ثبت نام خود در این دانشگاه اقدام نمایند.

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی سال 99 برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته از طریق سایت www.sanjesh.org قابل مشاهده می باشد

جهت کسب اطلاع از نتیجه ثبت نام و انتخاب رشته خود هم اکنون با تلفن ثابت منزل با شماره 9099071290 ( تماس از سراسر کشور و بدون گرفتن کد)با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نوشتن دیدگاه


ورود به سایت

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.