• 1
 • 1

شرایط و نحوه ثبت نام کنکور سراسری سال 98

شرایط و نحوه ثبت نام کنکور سراسری سال 98

..................

                                      "سامانه صدای راهنما"

                     " مشاوره دهنده تخصصی کنکور سراسری سال 98"


جهت اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام کنکور سراسری سال 98 و همچنین اطلاع از آخرین تغییرات در نحوه برگزاری کنکور سراسری سال 98 همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 با مشاورین ما تنها با تلفن ثابت منزل و بدون گرفتن کد، باشماره  9099071290(تماس از سراسر کشور)   تماس بگیرید.برقراری ارتباط با شماره های داده شده فقط با تلفن ثابت منزل امکان پذیر است و امکان برقراری ارتباط با این شماره ها با موبایل وجود ندارد.

 

                                   تماس از 8 صبح تا 12 شب"

                                            "حتی ایام تعطیل"

 جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به کنکور سراسری سال 98 به کانال تلگرام  sedayerahnama@ ملحق گردید.

 

زمان ثبت نام کنکور سراسری 98

بر طبق روندی که در سال های گذشته بوده احتمالا ثبت نام کنکور سراسری 98 در نیمه ی اول بهمن ماه آغاز خواهد که تاریخ و زمان دقیق ثبت نام به محض اعلام از سوی سازمان سنجش در این بخش اطلاع رسانی خواهد . همچنین هر ساله سازمان سنجش برای به ماندگان از ثبت نام در کنکور سراسری در اسفند ماه زمان مشخصی برای ثبت نام اختصاص داده که داوطلبان در بازه ی زمانی مشخص شده می توانند ثبت نام نمایند .

خبر مهم : زمان ثبت نام کنکور 98 در تاریخ چهارشنبه 97/11/24 تا پنج‌شنبه 97/12/02 و زمان برگزاری کنکور 98 در تاریخ پنجشنبه 98/04/13 و جمعه 98/04/14 می باشد

ثبت نام کنکور 98 همانند سال های گذشته به صورت اینترنتی از درگاه ثبت نامی سازمان سنجش به آدرس سایت sanjesh.org صورت می گیرد و داوطلبان گرامی می توانند در  مهلت ثبت نام کنکور 98 وارد سامانه سنجش شده  و بعد از ورود به بخش " سراسری " پیش از کلیک بر روی لینک ثبت نام کنکور سراسری سال 98  با دانلود  دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98  از  شرایط ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری سال 98 مطلع شوند . نحوه ثبت نام کنکور کنکور سراسری 98 برای کلیه دانشگاه ها و موسسات عالی ، توسط سازمان سنجش و از طریق  دفترچه ثبت نام کنکور سراسری سال 98 در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . داوطلبان می بایست پس از مطالعه دفترچه در صورت داشتن  شرایط ثبت نام کنکور سراسری 98  با  پرداخت هزینه ثبت نام کنکور سراسری 98 کارت اعتباری شرکت در آزمون خریداری  نمایند . کارت اعتباری خریداری شده حاوی کد پیگیری ثبت نام و شماره شناسه است که برای آغاز فرایند ثبت نام باید در کادر مربوطه در سایت سازمان سنجش وارد شود . در ادامه این مقاله نحوه ثبت نام کنکور ۹۸ ارائه شده است .

 

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98 بدین صورت است که داوطلبان می بایست پس از مراجعه به سایت ثبت نام کنکور سراسری سال 98  به نشانیsanjesh.org ، و کلیک بر روی گزینه سراسری با وارد کردن مشخصات کارت اعتباری خریداری شده مراحل ثبت نام خود را با پر کردن اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی دیپلم  و  سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی برای داوطلبان نظام قدیم و سوابق تحصیلی پایه دوازدهم برای داوطلبان نظام جدید و سایر اطلاعات شناسنامه و کارت ملی و ... به صورت اینترنتی انجام می دهند . آن چه در نحوه ثبت نام کنکور سراسری  98 حائز اهمیت است صحت کلیه اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام می باشد . از این رو داوطلبان می بایست در درج اطلاعات خود نهایت دقت را به کار گیرند . هر چند سازمان سنجش در بازه های زمانی مختلف امکان  ویرایش ثبت نام کنکور سراسری سال 98 را فراهم می کند اما چه بهتر که متقاضیان برای اطمینان خاطر خود در همین مرحله اطلاعات را بدون هیچ شبهه ای وارد نمایند . پس از تکمیل فرم ثبت نام و درج آن در سایت ثبت نام کنکور۹۸ ، یک شماره پرونده و یک کد پیگیری ثبت نام در رسید ثبت نام هر داوطلب قرار می گیرد . حفظ و نگهداری این شماره پرونده  به همراه کد پیگیری ثبت نام در مراحل بعدی آزمون اعم از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال 98 ، مشاهده کارنامه اولیه کنکور سراسری 98 و انتخاب رشته کنکور سراسری 98 و اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ الزامی است .

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 98

در صورتی که داوطلبان کنکور 98 در اطلاعات ثبت نامی خود بخشی را به صورت اشتباه وارد کرده اند هم در زمان ثبت نام کنکور سراسری 98 در بهمن و هم در زمان ثبت نام مجدد در اسفند ماه می توانند اطلاعات خود را ویرایش نمایند . 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 98 پس از اعلام از سوی سازمان سنجش در این بخش اطلاع رسانی می شود .

 

جهت اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام کنکور سراسری سال 98 و همچنین اطلاع از آخرین تغییرات در نحوه برگزاری کنکور سراسری سال 98 همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 با مشاورین ما تنها با تلفن ثابت منزل و بدون گرفتن کد، باشماره  9099071290(تماس از سراسر کشور)   تماس بگیرید.برقراری ارتباط با شماره های داده شده فقط با تلفن ثابت منزل امکان پذیر است و امکان برقراری ارتباط با این شماره ها با موبایل وجود ندارد.

 

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 98

 • اصل مدرک پیش دانشگاهی
 • 6 قطعه عکس 4*3
 • اصل مدرک و یا گواهی دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و سال ما قبل دیپلم
 • اصل مدرک دیپلم کامل متوسطه یا گواهی آن برای نظام قدیم آموزش متوسطه
 • اصل مدرک و یا گواهی تحصیلی متوسطه سال ما قبل دیپلم و دو سال ما قبل دیپلم برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه
 • اصل و یا گواهی مدرک پایان دوره کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای
 • ارائه رسید پستی تاییدیه دیپلم (نظام قدیم) و تاییدیه پیش دانشگاهی (نظام جدید)
 • اصل شناسنامه و دو برگ کپی از تمام صفحات
 • مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به قوانین نظام وظیفه آقایان مشخص کند.
 • اصل حکم مرخصی سالانه و یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان مطبوع (برای کارمندان دولت)

جهت اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام کنکور سراسری سال 98 و همچنین اطلاع از آخرین تغییرات در نحوه برگزاری کنکور سراسری سال 98 همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 با مشاورین ما تنها با تلفن ثابت منزل و بدون گرفتن کد، باشماره  9099071290(تماس از سراسر کشور)   تماس بگیرید.برقراری ارتباط با شماره های داده شده فقط با تلفن ثابت منزل امکان پذیر است و امکان برقراری ارتباط با این شماره ها با موبایل وجود ندارد.

نوشتن دیدگاه


ورود به سایت

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.