• 1
  • 1

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز سال 98

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز سال 98

.................

                                          "سامانه صدای راهنما"

               " مشاوره دهنده تخصصی آزمون ورودی دبیرستان البرز سال 98"


جهت اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز سال 98 همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 با مشاورین ما تنها با تلفن ثابت منزل و بدون گرفتن کد، باشماره  9099071290(تماس از سراسر کشور) تماس بگیرید.برقراری ارتباط با شماره های داده شده فقط با تلفن ثابت منزل امکان پذیر است و امکان برقراری ارتباط با این شماره ها با موبایل وجود ندارد.

 

                                   " تماس از 8 صبح تا 12 شب"

                                            "حتی ایام تعطیل"

 جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به دبیرستان البرز سال 98 به کانال تلگرام  sedayerahnama@ ملحق گردید.

 

دبیرستان ماندگار البرز یکی از مراکز آموزشی معتبر و قدیمی شهر تهران است که بعد از دارالفنون به عنوان یکی از نهادهای آموزشی پرافتخار مطرح است . دبیرستان پسرانه البرز به دلیل قدمت تاریخی و سوابق درخشان علمی ، آموزشی و فرهنگی در شانزده اسفند سال ۱۳۸۵ توسط شورای عالی آموزش و پرورش جزو مدارس ماندگار ایران شناخته شد و هرساله از طریق آزمون ورودی دانش‌آموزان مستعد پسر را در پايه دهم دوره دوم متوسطه را پذیرش می‌کند . در این مقاله می خواهیم به بیان توضیحات کاملی درخصوص زمان ، شرایط و نحوه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز 97 - 98 در پایه دهم و زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون بپردازیم .

زمان و نحوه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز 97 - 98

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز برای سال تحصیلی 97 – 98 از 23 بهمن آغاز خواهد شده و تا 29 فروردین 97 ادمه دارد . ثبت نام از  طریق سایت آموزش پرورش استان تهران Azmoon.tehranedu.ir بصورت اینترنتی انجام می شود . ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز برای پایهنهم به دهم منوط به پرداخت هزینه ثبت نام می باشد به این صورت که در زمان شروع ثبت نام اول باید هزینه ثبت نام را به صورت اینترنتی پرداخت شود هزینه ثبت نام آزمون دبیرستان البرز 165/000 ریال می باشد . پس از پرداخت وجه ، رمز ورود به سامانه اینترنتی مشخص می شود و در مراحل بعد باید اطلاعات شخصی و تصویر داوطلب در فرم ثبت نام بارگزاری شود .

دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مقطع دهم  دبیرستان البرز را دارند، می بایست معدل ترم اول سال نهم آن هابالای ۱۸ باشد و  همچنین در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ در پایه نهم اشتغال به تحصیل داشته باشند.

آزمون ورودی مدرسه البرز، در روز پنج شنبه ۹۸/۲/۱۲ ساعت ۹ صبح ، برگزار خواهد شد و مکان آزمون در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد.

دانش آموزانی که شرایط ورود به دبیرستان البرز را دارند می بایست در تاریخ معین از طریق وب سایت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران (قسمت سامانه ثبت نام مدارس) برای ثبت نام اقدام نمایند و هزینه ثبت نام را از طریق کارت های عضو شبکه شتاب به صورت اینترنتی پرداخت کنند.

از جمله مدارک لازم برای ثبت نام دبیرستان البرز (شرکت در آزمون ورودی) یک قطعه عکس ۳در۴ پشت زمینه سفید  (حداکثر ۳۰۰ کیلو بایت) است.

دانش آموزان پذیرفته شده صرفا باید در همان رشته پذیرفته شده ثبت نام کنند  و  امکان تغییر رشته وجود ندارد؛ پس در هنگام ثبت نام دقت کنید رشته مورد نظر خود را درست انتخاب کنید.

در مورد دانش آموزان پایه نهم  دبیرستان البرز که قصد تحصیل در پایه دهم در دبیرستان البرز را دارند، شرایط به این صورت است که این دانش آموزان هم باید در آزمون ورودی پایه دهم شرکت کنند و به شرط کسب حداقل ۸۰ درصد نمره تراز شده آزمون آخرین فرد، مجاز به ثبت نام در پایه دهم این دبیرستان هستند.

دانش آموزان شاهد ۱۰ درصد از ظرفیت مدرسه البرز را به خود اختصاص می دهند؛ 

فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان بالای ۵۰ درصد  در صورتی که حداقل ۸۰ درصد نمره تراز  شده آزمون  آخرین فرد پذیرفته شده را کسب کنند، شرایط ورود به دبیرستان البرز را دارند و مجاز به ثبت نام دبیرستان البرز هستند.

به شرط کسب حداقل۹۰ درصد نمره تراز شده آزمون آخرین فرد پذیرفته شده، ده درصد از ظرفیت مدرسه البرز به فرزندان همکاران فرهنگی تعلق می گیرد.

برای استفاده از سهمیه شاهد و همکاران فرهنگی، می بایست برای ارائه مستندات قانونی ، در مدت زمان مشخص شده ( از دوشنبه ۹۸/۲/۲ الی چهارشنبه ۹۸/۲/۴ )به محل دبیرستان مراجعه کنند.

دانش آموزان سایر استان ها و یا دانش آموزان مدارس خارج از کشور اگر قصد تحصیل در مدرسه البرز را دارند، می بایست در مدت زمان معین شده به محل دبیرستان مراجعه نمایند.

توجه داشته باشید که زمان ویرایش اطلاعات از تاریخ  ۹۸/۱/۲۱ لغایت ۹۸/۱/۲۸ است.

منابع آزمون، مواد درسی، تعداد و ضریب سوالات

آزمون به صورت ۴ گزینه ای است و نمره منفی هم دارد.

 

شرایط ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 97 - 98

از جمله شرایط ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز 96 – 97 برای ورود به پایه دهم اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه نهم دبیرستان و کسب معدل کل حداقل 18 در امتحانات نیمسال اول پایه نهم می باشد . در مجموع داشتن تابعیت ایرانی نیز از جمله شرایط ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان پسرانه ماندگار البرز می باشد . 

جهت اطلاع از منابع آزمون دبیرستان البرز سال 98 با کارشناسان ما با تلفن ثابت منزل با شماره 9099071290  از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 در ارتباط باشید .

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 97 - 98

 آزمون ورودی دبیرستان البرز 97 – 98 برای ورود به پایه دهم در روز 13 اردیبهشت راس ساعت 9 صبح در مکان های مندرج بر روی کارت ورود به جلسه برگزار می شود . داوطلبان از تاریخ 97/02/08 لغایت 97/02/10 با مراجعه به سایت آموزش و پرورش استان تهران Azmoon.tehranedu.ir ، و با وارد کردن کد ملی می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی دبیرستان البرز 97 - 98 اقدام نمایند . لازم به ذکر است همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون دبیرستان البرز برای شرکت در آزمون الزامیست . نتایج بین 3 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون و بصورت اینترنتی از طریق سایت آموزش و پرورش استان تهران قابل مشاهده و دریافت است .

جهت اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز سال 98 همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 با مشاورین ما تنها با تلفن ثابت منزل و بدون گرفتن کد، باشماره  9099071290(تماس از سراسر کشور)   تماس بگیرید.برقراری ارتباط با شماره های داده شده فقط با تلفن ثابت منزل امکان پذیر است و امکان برقراری ارتباط با این شماره ها با موبایل وجود ندارد.

 

نوشتن دیدگاه


ورود به سایت

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.