• 1
  • 1

انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه های دولتی و آزاد سال 98

انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه های دولتی و آزاد سال 98

...........................

                                 "سامانه صدای راهنما"

    " مشاوره دهنده دکتری تخصصی دانشگاه های دولتی و آزاد سال 98"

 

جهت مشاوره و انتخاب رشته دکتری تخصصی سال 98  همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 با مشاورین ما تنها با تلفن ثابت منزل و بدون گرفتن کد، باشماره  9099071290(تماس از سراسر کشور)   تماس بگیرید.برقراری ارتباط با شماره های داده شده فقط با تلفن ثابت منزل امکان پذیر است و امکان برقراری ارتباط با این شماره ها با موبایل وجود ندارد.

                                            تماس از 8 صبح تا 12 شب

                                        حتی ایام تعطیل و روزهای جمعه

كارنامه نتايج اوليه آزمون دکتری تخصصی سال 96 از روز 3 شنبه1398/01/27 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org  قابل مشاهده بوده و داوطلبان با استفاده از شماره داوطلبي يا شماره پرونده و همچنين مشخصات شناسنامه‌اي داوطلب (نام‌خانوادگي و نام، شماره شناسنامه و تاريخ تولد) به كارنامه نتايج اوليه آزمون خود دسترسي خواهند داشت. آن‌دسته از داوطلباني كه براساس مندرجات كارنامه اوليه مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي گرديده‌اند، مي‌بايست نسبت به ثبت كدرشته‌محل‌هاي انتخابي خود (حداكثر 50 كدرشته محل درصورت وجود) با توجه به رشته امتحاني كه در آن آزمون داده‌اند،اقدام نمايند. و كدرشته‌محل‌هاي مورد علاقه خود را، از كدرشته‌محل‌هاي مربوط به رشته امتحاني انتخاب و اولويت‌ها را به ترتيب علاقه، مرتب نموده و پس از آن نسبت به ثبت انتخابهاي خود اقدام نمايند.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می باشند وعلاقه مند به انتخاب رشته های دانشگاههای آزاد اسلامی هستند .لازم است به سایت دانشگاه مذکور مراجعه و نسبت به تکمیل انتخاب رشته خود اقدام لازم را انجام دهند.
لازم به توضيح است اسامي معرفي‌شدگان داراي حدنصاب به منظور شركت در مرحله دوم ( مصاحبه، بررسي سوابق علمي و پژوهشي و...) همراه با برنامه زماني مراجعه به دانشگاههاي مجري درهفته اول خرداد ماه 96 از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

 

نحوه انتخاب رشته آزمون دکتری 98

مجاز شدگان می توانند با علم به دوره هایی که در آن مجاز به انتخاب رشته شده اند و پس از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته دکتری نسبت به انتخاب حداکثر 50 کدرشته محل اقدام کنند . محدودیتی برای دعوت به مصاحبه شدن وجود ندارد و ممکن است یک داوطلب حدنصاب قبولی تمام دانشگاه هایی که در فرم انتخاب رشته ، انتخاب کرده است را کسب کند پس بهتر است انتخاب ها بر اساس علاقه دسته بندی شوند . بدین معنا که انتخاب هایی که بیشتر مدنظرمان هست را در اولویت های بالاتر و انتخاب های بعدی به ترتیب به گزینه هایی اختصاص یابد که درجه علاقه مان به آن ها کمتر شود . توصیه هیوا به داوطلبان انتخاب رشته دکتری 98 این است که 4 فاکتور علاقه ، کیفیت ، شهر و فاصله دانشگاه و شهریه دکتری را جز ملاک هایشان قرار دهند .

جهت مشاوره تخصصی در موارد زیر می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب با مشاوران ما با تلفن ثابت منزل و بدون گرفتن کد با شماره  9099071290 در ارتباط باشید:

 انتخاب رشته آزمون دکتری 98

 

تمامی افرادی که در انتخاب رشته دکتری 98 شرکت کردند بعد از ثبت کدرشته محل های انتخابی خود ، باید رسید 15 رقمی خود را دریافت کنند . بعد از تکمیل فرم انتخاب رشته ، داوطلبان باید منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 98 سازمان سنجش باشند . تا آن زمان می توانند در ارتباط با چگونگی سوالات مصاحبه دکتری تحقیق کنند و خود را برای مصاحبه دکتری 98 آماده سازند . بعد از اعلام نتایج دعوت به مصاحبه ، هر فرد با توجه به این که حدنصاب دانشگاه های انتخابیش را کسب کرده یا نه ، به مصاحبه دعوت خواهد شد و می تواند بر اساس علاقه خود ، در روز مقرر شده توسط اطلاعیه سنجش یا اطلاعیه دانشگاهی که دعوت به مصاحبه شده ، به محل مصاحبه مراجعه کرده و مدارک لازم را همراه ببرد . طبیعی است که اگر فردی نتوانسته حدنصاب قبولی در یک دانشگاه را کسب کند ، به مصاحبه دعوت نخواهد شد . لازم به ذکر است برخی از دانشگاه ها علاوه بر مصاحبه شفاهی دارای آزمون کتبی هم هستند که زمان آن توسط دانشگاه اعلام خواهد شد . داوطلبانی که به مصاحبه دانشگاه ها دعوت شده اند باید به سایت سنجش مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم بررسی صلاحیت عمومی دکتری اقدام کنند . نهایتا نتایج نهایی دکتری 98 توسط سازمان سنجش بر روی وب سایت این دانشگاه به نشانی sanjesh.org اعلام خواهد شد و داوطلبان می توانند بعد از اعلام انتخاب رشته دکتری ، نتایج خود را مشاهده کنند .

 

لازم به ذکر است تمامی داوطلبانی که در آزمون دکتری شرکت کرده اند ، در صورت کسب نمره کل قابل قبول دانشگاه آزاد و دریافت کد دسترسی انتخاب رشته دکتری در کارنامه نتایج اولیه دکتری، می توانند بعد از مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری ، به صورت جداگانه در انتخاب رشته دکتری آزاد 98 شرکت کنند و بعد از مشاهده نتایج اولیه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 98 دعوت شوند .

 

جهت مشاوره تخصصی در موارد زیر می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب با مشاوران ما با تلفن ثابت منزل و بدون گرفتن کد با شماره  9099071290  در ارتباط باشید:

انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه های دولتی سال 98

انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه های آزاد سال 98

-مشاوره تخصصی دکتری آموزش محور سال 98

-مشاوره تخصصی دکتری بدون آزمون سال 98

-مشاوره تخصصی دکتری پژوهش محور سال 98

-شرایط و نحوه ثبت نام دکتری بدون آزمون در سال 98

-شرایط و نحوه ثبت نام دکتری پژوهش محور در سال 98

-زمان و نحوه مصاحبه دکتری تخصصی، بدون آزمون و پژوهش محور در سال 98

و هر آنچه که در مورد دکتری لازم است بدانید....

 

 مشاوران ما  همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی سوالات شما عزیزان در سراسر کشور می باشند لذا در هر کجای کشور پهناور ایران که هستید می توانید فقط با یک تماس از تلفن ثابت منزل با مشاوران ما به شماره 9099071290  با ما در ارتباط باشید. برقراری ارتباط با شماره قید شده فقط از طریق تلفن ثابت منزل امکان پذیر است و قابل شماره گیری با موبایل نمی باشد.لذا برای شماره گیری از سراسر کشور با این شماره به هیچ عنوان نیاز به گرفتن کد خاصی نیست و دقیقا همان شماره را با تلفن ثابت منزل شماره گیری فرمایید.

جهت مشاوره تخصصی در موارد زیر می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب با مشاوران ما با تلفن ثابت منزل و بدون گرفتن کد با شماره  9099071290  در ارتباط باشید:

توجه مهم:جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به دکتری تخصصی آموزش محور،بدون آزمون و پژوهش محور در سال 98 به کانال تلگرامی ما به آدرس sedayerahnama@ ملحق شوید.

در صورت اشغال بودن خطوط به علت شلوغی و یا شنیدن پیغام خطا در هنگام تماس کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه


ورود به سایت

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.